Ładuję...

CezaryWielgus.pl
CezaryWielgus.pl

PROGRAMISTA GRAFIK

Wykonane Strony

Sklepik.ml

Sklepik.ml

Sklep WooCommerce

WooCommerce to idealne narzędzie do stworzenia sklepu z wysyłką do klienta. Mamy możliwość dodania produktów prostych jak i złożonych z wielu wariantów. Ze sklepem zintegrowana szybka płatność, różne metody wysyłki.

Moviess.ml

Moviess.ml

Javascript API

Baza danych ponad 5000 filmów, z krótkim opisem, oceną krytyków, tytułem oraz plakatem reprezentującym daną produkcję. Dostępna jest wyszukiwarka filmów. Wszystko w języku angielskim.

Covid-19 Informacje

Covid-19 Informacje

Javascript API

Informacje i historia do 68 dni o zachorowaniach, pacjentach wyleczonych, hospitalizowanych, zgonach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o statystykach odnośnie zachorowań na przestrzeni dłuższego czasu to strona, którą musisz odwiedzić. Strona napisana głównie w javascript, API, uzupełniona atrakcyjną grafiką prezentującą zachowanie wirusa.

Aplikacja pogodowa

Aplikacja pogodowa

Javascript API

Sprawdź aktualną, dokładną pogodę na podstawie lokalizacji. Na stronie zastosowano kilka ciekawych zabiegów jak domyślny preloader, background wideo ustawiane na podstawie temperatury w lokalizacji, której poszukujesz oraz przede wszystkim API korzystające ze wszystkich dostępnych stacji pogodowych na świecie.

Portfolio

Portfolio

CMS: Wordpress

Moje portfolio zawierające przykładowe projekty logo, wyjątkowe grafiki czy zdjęcia produktowe. Strona z automatycznie rozwijanym paskiem bocznym, ze sterowaniem za pomocą strzałek na klawiaturze. Całość strony jest responsywna i przystosowana do wyświetlania na smarfonach.

Naszaplaneta.ml

Naszaplaneta.ml

Javascript

Strona prezentująca możliwości stworzenia ciekawej animacji przy pomocy bibliotek javascript. Strona prowadzi do świetnego serialu produkcji Netflix pt. Nasza Planeta.

Tiandy.pl

Tiandy.pl

CMS: Wordpress

Strona produktowa marki kamer monitoringu Tiandy. Na stronie zaprezentowane kamery z serii Lite, Professional, Ultra oraz AI. Edycja produktów jest modularna i odbywa się błyskawicznie dzięki zastosowaniu klockowego systemu dodawania produktów. Całość w technologii CMS Wordpress.

Ica.pl

Ica.pl

Sklep: SOTE

Sklep z elektorniką tj. widedomofony, systemy alarmowe, kontrola dostępu czy monitoring. Strona z bogatą ofertą produktową, jednocześnie wygodna w konfiguracji. Sklep obsługuje CMS SOTE.

Kaler

Kaler

CMS: Wordpress

posiadającej w swojej ofercie produkty systemu teleopieki. Edycja i modyfikacja strony tj. dodawanie nowych produktów, czy edycja już intniejących, zmiana banera czy edycja podstron odbywa się przez CMS Wordpress.

Cezarywielgus.pl

Cezarywielgus.pl

CMS: Wordpress

Strona na której się obecnie znajdujesz, przepełniona bibliotekami JavaScript, z pływającymi banerami, grafikami w formie wideo. Cała strona jest wyjątkowo intucyjna w obsłudze, dzięki zastosowaniu CMS Wordpress szybko i wygodnie wyedytujesz treść na stronie. Ostatnio przeszła gruntowną aktualizację.

Cesk.pl

Cesk.pl

Sklep: Sellingo

Przykładowy sklep internetowy, w tym przypadku z grafikami, usługami programistycznymi oraz projektami Internetowymi. Strona opiera się na systemie Sellingo, zapewniającym sprzedaż, płatności, faktury i wszystko co potrzebne aby rozpocząć przygodę ze sprzedażą w Internecie.

Szef Jak Szpieg

Szef Jak Szpieg

CMS: Wordpress

Intuiycjna strona www ze znaną szatą graficzną zainspirowaną YT. Szybka, responsywna i niezawodna. Edycja strony jest wyjątkowo prosta i bezproblemowa dzięki najpopularniejszemu CMS jakim jest Wordpress.

ToProste.ml

ToProste.ml

CMS: Wordpress

Strona oparta na architekturze Wordpress, prezentująca możliwości edycji stron www. Wystarczy się zalogować na panel administratora przy pomocy podanego Loginu i Hasła i samodzielnie edytować treści. Sprawdź jakie to proste!

Realizacja

Etapy realizacji:


W skład strony internetowej może wchodzić:


*słownik pojęć:

Responsywny

Responsywny czyli inaczej szablon przystosowany do pracy na urządzeniach mobilnych (Responsive Web Design - RWD). To technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Slider

Czyli inaczej rotator zdjęć lub grafik. Najczęściej element na stronie www w którym z określoną częstotliwością i w określonej kolejności przewijają się jakieś obrazki. Często każdej przewijanej grafice towarzyszy jakiś krótki tekst będący jednocześnie odsyłaczem do wybranych/ustalonych wewnętrznych treści na stronie. Slider może mieć różne rozmiary i może być położony w różnych miejscach szablonu.

Skrypt CMS

CMS to tzw. system zarządzania treścią, ułatwiający zalogowanemu na zaplecze administratorowi dodawanie i edycję treści na stronie. Dzięki temu podstawowymi treściami na stronie może zarządzać nawet osoba bez zaawansowanej wiedzy informatycznej. Tekst dodaje/edytuje się z poziomu intuicyjnego w obsłudze edytora, a inne treści wstawia się na stronę za pośrednictwem różnego typu kreatorów. Jest wiele różnych skryptów CMS. Jednym z nich jest Joomla. Więcej na ten temat

Rozszerzenie

Rozszerzenie, wtyczka, plugin albo dodatek. Generalnie jest to jakiś napisany specjalnie dla określonego CMSa zestaw funkcji, które po zainstalowaniu rozszerzają podstawowy zakres działań skryptu o jakieś określone nowe walory użytkowe. Zakres działań rozszerzeń może być bardzo zróżnicowany a i ich dystrybucja może być darmowa jak i płatna (co wpływa na koszt realizacji strony jak i jej późniejsze aktualizacje).

Widget

Dodatek do strony w formie krótkiego kodu, którego rolą jest publikowanie jakichś określonych informacji pobieranych z innych zewnętrznych usług lub stron www. Wizualnie może to być np. osadzony gdzieś na stronie blok z informacją o pogodzie. Widgety w odróżnieniu od rozszerzeń są bardziej elastyczne w procesie wdrażania gdyż nie wymagają instalacji a jedynie wklejenia gdzieś w strukturę plików strony krótkiego kodu.

One Page

Termin określający rodzaj strony internetowej, gdzie większość lub nawet wszystkie treści osadzone są bezpośrednio na przewijanej stronie głównej. Od czasu upowszechnienia się smartfonów taki sposób rozmieszczania treści na stronie staje się dość powszechny i często stosowany głównie z uwagi na prostotę przewijania treści na ekranie telefonu. Nie polecany w przypadku stron z dużą ilością informacji.

Framework

Zestaw tzw. bibliotek programistycznych. W odniesieniu do szablonów są to gotowe szkielety stron z mniej lub bardziej rozbudowaną strukturą konfigurowalnych funkcji, dzięki którym użytkownik może w dużym zakresie samodzielnie zmieniać kolorystykę i ułożenie obiektów na stronie bez ingerencji w kod PHP i CSS. Do najbardziej znanych Frameworków należą: EF4, Gantry, Helix3, Gavern, T3, Warp

Kontakt

Na wszystkie wiadomości odpowiadam najszybciej jak to możliwe.

SKONTAKTUJMY SIĘ

kontakt@cezarywielgus.pl

720-700-646