Ładuję...

CezaryWielgus.pl
CezaryWielgus.pl

PROGRAMISTA GRAFIK

Mobile First

Tylko zastosowanie najszybszych i najnowocześnejszych rozwiązań, sprawi że obsługa strony stanie się przyjemnością, a każda wizyta na stronie niepowtarzalna.

Podejście Mobile first oznacza rozpoczęcie projektowania od najmniejszego urządzenia oraz najniższej rozdzielczości. Tam, zarówno designer jak i wdrożeniowcy, skupiają się na osiągnięciu idealnego projektu na telefon pod względem UX oraz specyfiki i możliwości urządzenia.

Portfolio dostępne tutaj: Kliknij!

Pozycjonowanie SEO

Odpowiednie wypozycjonowanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach to podstawa sukcesu. Należy pamiętać, że to reklama jest dźwignią handlu.

Wykonam:

 • zoptymalizuję kod pod SEO
 • zadbam o widoczność strony pod SEO
 • przeprowadzę optymalizację obrazków i grafik
 • wdrożę RODO i certyfikat bezpieczeństwa SSL
 • pomogę przygotować teksty na stronę / bloga
 • zintegruję mechanizmy śledzące ruch na stronie

Responsywne strony WWW

Przygotowuję projekty przyjazne zarówno dla przeglądarek jak i urządzeń mobilnych abyś miał dostęp do treści z każdego miejsca. Nie ważne czy siedzisz przy komputerze czy korzystasz ze smartfona.

Strona responsywna jest wygodna do przeglądania, dzięki niej wielkość strony jest dopasowana do wyświetlacza używanego urządzenia i nie musimy przybliżać treści zawartych w witrynie. Co istotne strony responsywne są lepiej postrzegane przez algorytmy Google, co wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce i lepsze pozycjonowanie strony WWW.

Portfolio dostępne tutaj: Kliknij!

System zarządzania treścią CMS

Aby zapewnić maksymalnie łatwą edycję treści na Twojej stronie WWW, korzystam z najpopularniejszych Content Managment Systems.

CMS to rozwiązanie ułatwiające zarządzanie serwisem internetowym zarówno webmasterom, jak i osobom prowadzącym stronę internetową na własne potrzeby.

Edycja jest przyjemna i prosta. Kliknij i sprawdź!

Rodzina Adobe

Dzięki wykorzystaniu całej palety programów od Adobe jestem w stanie szybko i skutecznie wyprodukować logo, plakat, instrukcję, film animowany i wiele więcej.

Wykonam:

 • wykonam cięcie PSD
 • wykonam kodowanie PSD do HTML i CSS
 • zaprojektuje doznania użytkownika
 • projektowanie Layoutów
 • projektowanie Logo oraz Animacji

Portfolio graficzne dostępne tutaj: Kliknij!

Kreatywny Design UX

UX Designer odpowiada za projektowanie doświadczeń odbiorcy od podstaw. Jego celem jest zwiększenie satysfakcji klienta korzystającego z produktu poprzez poprawę jego funkcjonalności i użyteczności, dostarczenie produktu łatwego w obsłudze, zapewnienie “przyjemnych” interakcji między klientem, a produktem. Przygotowywanie rozwiązań poprzedzone jest badaniem potrzeb, poznaniem czego właściwie oczekuje przyszły użytkownik.

Portfolio graficzne dostępne tutaj: Kliknij!

Kontakt

Na wszystkie wiadomości odpowiadam najszybciej jak to możliwe.

SKONTAKTUJMY SIĘ

kontakt@cezarywielgus.pl

720-700-646